[featured_fa code=”clock-o” size=”4x” type=”icon_frame” float=”left” /]

رزرواسیون سریع

سیستم رزرواسیون آنلاین مرکز سریع ترین روش جهت رزرو وقت شما در مرکز می باشد شما می توانید از طریق این سیستم زمان های آزاد رو مشاهده و رزرو خود را ثبت نمایید.


[featured_fa code=’umbrella’ size=’4x’ type=’icon_frame’ float=’left’ /]

همکاری با انواع بیمه ها

تقریبا تمامی بیمه ها مطابق لیست در قسمت بیمه ها قبول میشود.این مرکز یکی از با سابقه ترین و معتبرترین مراکز تصویر برداری تهران میباشد که با طیف وسیعی از بیمه ها همکاری میکند


[featured_fa code=’calendar’ size=’4x’ type=’icon_frame’ float=’left’ /]

اپلیکیشن تصویربرداری شاکری

با دانلود اپلیکیشن تصویربرداری در گوشی آندرویدتان مقاله بخوانید و رزرواسیون را انجام دهید و در قرعه کشی شرکت کنید

لینک دانلود


[featured_fa code=’users’ size=’4x’ type=’icon_frame’ float=’left’ /]

باشگاه پزشکان

در این قسمت پزشکان عزیز میتوانند ثبت نام کرده و با مرکز ارتباط تنگاتنگ و مستقیم داشته باشند.پزشکان میتوانند از مزایای این مرکز برخوردار شوند و با رزرو  آنلاین برای بیماران میزان کارکرد خودرا به صورت دقیق ببینند.


 

 

 

مرکزتصویربرداری دکتر شاکری با بیش از ۱۸ سال سابقه سونوگرافی غربالگری جنین اولین مرکز فوق تخصصی سونوگرافی غربالگری جنین در تهران میباشد که با تشخیص جنسیت جنین در هفته یازدهم با ۹۹ درصد و صریب اطمینان بالا زبانزد است. سونوگرافی دکتر شاکری با استفاده از دستگاههای جدید و مدرن و همکاری پزشکان رادیولوژیست با دانش بالا، تکنولوژیستها (کارشناسان فنی) و کارکنان اداری با تجربه و خوش برخورد، جهت خدمت رسانی آماده پذیرش مراجعین و خصوصا بیماران محترم می باشد.

  

در مرکز تصویربرداری میتوانید از خدمات بهترین سونوگرافی تهران  و با تجربه ترین سونوگرافی غربالگری جنین دکتر شاکری استفاده کنید. خدمات دیگر این مجموعه عبارتند ازسونوگرافی (از جمله سونوگرافی آنومالی و تعیین جنسیت (سونوگرافی غربالگری سه ماهه اول و سونوگرافی غربالگری سه ماهه دوم) پانورکس،سنجش تراکم استخوان، رادیولوژی، ماموگرافی، سی تی آنژیو که بهترین نوع دستگاهها بوده و تمامی موفقیت این تصویر برداری در سایه دانش بالای پزشکان و دست اندر کاران و میباشد.

 

 

دکتر شاکری

 

اخبار و اطلاعیه ها

خدمات پزشکی مرکز تصویربرداری

سونوگرافی پیشرفته شامل:

سونوگرافی غربالگری و تعیین جنسیت جنین (سونوگرافی آنومالی) سونوگرافی غربالگری سه ماهه اول – سونوگرافی غربالگری سه ماهه دوم

سونوگرافی nt ، سونوگرافی nb

سی تی اسکن

رادیولوژی دیجیتال

رادیولوژی آنالوگ

ماموگرافی

پانورکس و سفالومتری

سنجش تراکم استخوان

رزرو سریع

رزرو بهترین سونوگرافی تهران

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial