جستجو

بهترین سونوگرافی در تهران

بهترین سونوگرافی در تهران
شهریور ۸, ۱۳۹۷

بهترین سونوگرافی در تهران

بهترین سونوگرافی تهران

اطلاع از سلامتی جنین در هفته های بارداری برای والدین اهمیت زیادی دارد. اهرچند پدر و مادر علاقه زیادی به تعیین جنسیت زودهنگام در حین سونوگرافی دارند. اما یقینا برای مادران باردار سلامت جنین و کودک آینده شان اهمیت بسیار زیادی دارد.

برخی از ناهنجاریهای کروموزومی متداول مثل سندرم پاتو، سندرم داون، سندرم ادوارد و  ناهنجاریهای قلبی و لوله های عصبی که نیاز به تشخیص توسط سونوگرافی و برخی از آزمایشها دارند. در این میان سونوگرافی نقش زیادی در شناسایی این نقایص دارد که بهترین سونوگرافی در تهران ( دکار شاکری) با سابقه زیاد در راه اندازی غربالگری جنین میتواند تمامی این ناهنجاریها را شناسایی کند و حجم زیادی از استرس و اضطراب خانواده ها را کم کند. برخی از مراکز تصویربرداری اقدام به overdiagnose و یا بیش نمایی میکنند و مادران را مجبور به استفاده از سایر خدمات هزینه بر میکنند که در ۹۰ درصد مواقع هیچ ضرورتی که نداشته بلکه باعث استرس فراوان و تحت فشار قرار گرفتن والدین از لحاظ مالی میشود و بعضا تا ۱۰-۲۰ برابر سونوگرافی هزینه دارد .

در طی دو دهه اخیر غربالگری سلامت جنین با بهره گیری از  سونوگرافی باعث کاهش نگرانی و اضطراب والدین شده است و از تولد نوزاد مبتلا به اختلالات ژنتیکی جلوگیری بعمل آورده است. کلینیک تصویربرداری دکتر شاکری با سابقه ترین مرکز سونوگرافی غربالگری و بهترین سونوگرافی در تهران میباشد که با افتخار اعلام میکند ۹۹ درصد جنسیت جنین را با امضای کتبی در هفته یازدهم تعیین میکند.

بهترین سونوگرافی تهران با تجهیز به دانش روز و تجربه ۱۸ ساله غربالگری جنین اولین مرکزیست که با افتخار اعلام میکند تمام نقایص جنینی را با سونوگرافی تشخیص و به  مادران اعلام میکند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی:

بهترین سونوگرافی تهران

بهترین سونوگرافی در تهران