جستجو

همه چیزهایی که نیاز دارید در مورد اسکن آنومالی خودتان بدانید ( هفته بیستم بارداری)

همه چیزهایی که نیاز دارید در مورد اسکن آنومالی خودتان بدانید ( هفته بیستم بارداری)
تیر ۱۸, ۱۳۹۶

همه چیزهایی که نیاز دارید در مورد اسکن آنومالی خودتان بدانید (یا هفته بیستم)

این یک نقطه عطف است، و اتفاقاتی خاص را می توان در سونوی مربوط به هفته بیستم مشاهده نمود. چنان چه رویداد حاملگی به پیش می رود، اسکن آنومالی شما بهتر می تواند این روند را حکایت نماید. در این زمینه می توان به اسکن مربوط به هفته بیستم اشاره کرد اما این کار حتی می تواند تا هفته ۲۲ام هم به تعویق بیفتد، بنابراین نگران نباشید که این اسکن کمی دیرتر شود. و این در حالی است که شما هیجان زده هستید و می خواهید بدانید که شما دختر یا پسری دارید، ولی باید بدانید اجزای دیگری هم در اسکن نمودن اهمیت دارند.

متخصص سونوگرافی شما به دنبال چه چیزی است

در اصل این زمان برای انجام دادن سونوگرافی تایید نمودن هر چیز مورد نظر در اسکن مربوط به هفته ۱۲ام بارداری است، بنابراین تعداد کودکانی که شما باردارید و ضربان قلب- و به علاوه دیدن رشد اندک جنین حائز اهمیت هست.

از هفته بیستم، ما می توانیم به صورت مشخصی ساختار مجزای کودکتان را مانند قلب و مغزش را ببینیم و در مورد مسائل موجود با متخصص زنان و زایمان مشاوره نماییم.

بنابراین متخصص سونوگرافی شما به بررسی اندام های کودک و چیزهایی شبیه به انگشتان، صورت، نخاع و پاهای در حال شکل گیری و وضعیت سرش می پردازد. همه اینها می تواند کمک به تشخیص شرایط خاص مانند شکاف لب (لب شکری بودن) نماید.

موقعیت مربوط به جفت نیز چک می گردد و در صورت پایین بودن این مساله می تواند بر روی تولد اثر بگذارد. و شما می توانید جنسیت جنین را ببینید.

در اصل این زمان برای انجام دادن سونوگرافی تایید نمودن هر چیز مورد نظر در اسکن مربوط به هفته ۱۲ام بارداری است.

دکتر شاکری می گوید که شما در طول مدت اسکن می توانید با متخصص سونوگرافی صحبت کنید و شما می توانید هر سوالی بپرسید و یا این که هر چیزی که می خواهید در مورد جنسیت از وی سوال کنید.

در طول غربالگری دوم چه اتفاقی می افتد.

این اسکن بسیار زیباتر از غربالگری اول است اگرچه ممکن است کمی بیشتر نیاز به زمان داشته باشد- بین ۳۰ دقیقه تا یک ساعت- زیرا به بررسی اندازه گیری ها و جنبه هایی از تکامل کودک شما پرداخته می شود.

زمان دار بودن بستگی دارد که چه کسی برای شما کار اسکن کردن را انجام می دهد و آنها چه چیز را می خواهند ببینند.

بعد از اینها آنها به شما یافته هایشان را خواهند گفت و یا این که از مامای شما می خواهند کارهایی را انجم دهد- این از بیمارستانی به بیمارستان دیگر متغیر است.

بیش از ۳۰۰۰ زن در هر سال اسکن آنومالی هفته بیستم بارداری را از طریق مراجعه به سونوگرافی شاکری  انجام می دهند.

 

ارسال شده در سونوگرافی, مقالات توسط مرکز تصویربرداری دکتر شاکری